Beyazıt Kurye

Beyazıt Kurye

Beyazıt Kurye şirketi olarak kendi bünyesinde özel olarak yetiştirdiğimiz Kurye elemanlarımız ile oluşturduğumuz birimlerimizden Yaya KuryeArabalı KuryeMoto Kurye ekipleri ile sizlere her türlü gönderinizde yardımcı olmak için kurulmuş köklü bir firmadır. Tecrübeli ve genç ekibi ile Beyazıt Moto Kurye siz değerli müşterilerin her türlü kargosunu sizlerin adresinden alır. Sizlerin belirttiği saat ve zaman içerisinde imza karşılığı gerekli yerlere ulaştırır. Yeni gelişimci ruhu ile hareket eden firmamızı sizlerin her türlü gönderinizi takip edebilirsiniz. İsterseniz şayet yeni kurduğumuz dağım takip sistemi ile takip edebilirsiniz. Gönderinizin son halini nerede olduğunu ister telefonunuz ile isterseniz e- posta yolu ile takip edebilirsiniz. Bizim ek bir hedefimizi var oda sizlere daha hızlı ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır.

 Beyazıt Moto Kurye

  Beyazıt Moto Kurye, olarak sizlere sunduğumuz hizmetlerimiz başlıca şöyledir. Paket taşımacılığı, fatura dağıtımı, küçük ve büyük paketler, dergi bülten dağıtımıdır. Toplu sayıda faturalar, promosyon ürünleri, bayram kartları, özel günleriniz için sevdiklerinize özel hediyelerin tebrik kartları, davetiye dağıtımı, iş yeri açılışı için dağıtılan kartlarınız ve daha sayamadığımız diğer gönderileriniz.

  Gece kurye sizler için 7/24 saat hizmet vermekte olup en acil gönderileriniz için hazır bir şekilde beklemektedir. Şayet isterseniz firmamızdan özel bir ücret karşılığı kargolarınızı göndermek için paketleme malzemeleri de isteyebilirsiniz. Kargonuzdan sonra sizler için özel tuttuğumuz gönderi raporunu tarafımızdan sizlerin adresine gelip teslim ederiz.

  Beyazıt semtimiz tarihi yapısı ile göz önünde olduğundan genelde yurt dışından gelen misafirlerimizin ziyaret noktasıdır. Bununla beraber bir çok iş yerleri ve dükkanları da mevcuttur. Bu durumdan ötürü genelde alış veriş yapılacak dükkanlar, lokantalar, kuyumcular gibi esnaflarla süslüdür. Biz bu semtimizde bulunan ve bize ihtiyaç duyan her kesime, her kişiye ve her kuruluşa hizmet vermekte olup bundan gurur duymaktayız. Genelde gönderiler maddi olarak değerli oluşu taşıyıcı olan firmanın güvenli olma şartını gerektirmektedir.  Bunun için aranan özellikler de hız, güven ve kalite aranmaktadır. Firmamız sizlere beklentinizin üstünde sunduğu bu unsurlardan dolayı tercih sıralamanızda ilk sırada olmanın mutluluğunu bizlere yaşattığınız için size teşekkürü borç bilmektedir. Uzun yıllar beraber çalışmak için her geçen gün hizmet kalitesini artırma çalışmasındadır.

Sizlere sunduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır;

Beyazıt Acil Kurye
Beyazıt Akşam Kurye
Beyazıt Arabalı Kurye
Beyazıt Ekonomik Kurye
Beyazıt Expres Kurye
Beyazıt Gece Kurye
Beyazıt Hızlı Kurye
Beyazıt İlaç Kurye
Beyazıt Moto Kurye
Beyazıt Motor Kurye
Beyazıt Motorlu Kurye
Beyazıt Nöbetçi Kurye
Beyazıt Uçak Kurye


Beyazıt Kurye | İstanbul Moto Kurye Hizmeti 0212 477 0 826
error: Content is protected !!