Kurye Çağır

Kurye Talep Formu

Zorunlu Alanlar * ile işaretlenmiştir.
Firma Adı
Ad Soyad *
İrtibat Telefonu *
Gönderi Tipi *
Alınacak Adres *
Alınacak Semt *
Teslimat Adresi *
Teslimat Semti *

 

KURYE

Kurye günümüzde yoğunlaşan, bir o kadar da tehlikeli halen gelen trafik ve yaşam koşullarında evraklarınızı  ve belgelerinizi hızlı bir şekilde göndermek istediğiniz yere ulaştırma (teslimat) sistemidir. Kurye kendi içerisinde; Yaya Kurye, Acil kurye, Motorlu Kurye, Gece Kurye ve İlaç Kurye

MBM AVRUPA KURYE kuruluşundan bu yana müşteri odaklı çalışan bir moto kurye firmasıdır. Uzman kadrosu ile sevgi saygı çerçevesinde siz müşterilerimizin memnuniyeti için teknolojinin tüm yeniliklerini kullanarak sizlere kaliteli güvenli olarak hızlı taşımacılığının süratle yaygınlaşan moto kurye biriminde sizlere hizmet vermektedir.Firmamız bünyesin uman 16 motorlu kurye personelimiz dışarda 3 call center içerde çalışmaktadır. Firmamız sizlere en iyi şekilde hizmet verebilmek için teknolojiyi yakınen takip ederek evraklarınızın takibini kolaylaştırmaktadır. Gönderileriniz teslimatı sonrasında tarafınıza telefon-mail yolu ile gönderinizin akıbeti hakkında malumat verilmektedir.

Toplu Dağıtım Hizmeti

Dosya, broşür, katolog, dergi, bilet, gazete, fatura, duyuru, davetiye, bülten, promosyon, ekstre, üye kartı vb. toplu dağıtım gönderileri için adresten alma, poşetleme, etiketleme, paketleme, set oluşturma gibi dağıtım öncesi operasyonel destek hizmetleri ile Türkiye genelinde hızlı ve güvenilir imzalı/raporlu adrese teslim hizmeti sunuyoruz.