Motor Kurye

Motor Kurye

Motor Kurye

   Motor Kurye Bundan 25 yıl önce İstanbul’da oluşan Motorlu Kurye sistemi gün geçtikçe ve trafik arttıkça daha da yaygın hale gelerek özellikle büyük şehirlerde sık olarak kullanılmaktadır. Mbmavrupakurye bünyesinde Kurye kullanmanın esas amacı evrak, zarf, davetiye yada motor ile taşınabilecek küçük çaplı eşyaları taşımaktır. Yoğun trafik akışında yerine daha hızlı ve seri bir şekilde yerine ulaştırmak için kullanılır.

Mega kent oldukça büyük olmasına rağmen evrak tesliminde zaman kaybının önüne geçer. Herhangi bir şekilde gecikme, efendim adresi  bulamadık, trafik vardı, gibi bahaneler kesinlikle göz önünde olamaz. Mbmavrupakurye kuryenizi takip sistemi sayesinde evrak ve belgelerinizi herhangi bir sıkıntı doğduğu taktirde en yakındaki diğer Acil Kurye yönlendirilerek hizmetimiz en hızlı ve de güvenilir bir şekilde istenilen adrese ulaştırılır. Evrak, belge teslimi sırasında adreste ismi yazılan kişi haricinde istenmedikçe başka kimseye teslim edilemez. Söz konusu belge gönderenin yada  alıcının rızası olduğu taktirde adresteki istenilen kişiye teslim edilerek görevini tamamlamış olur. Merkezi arayıp görevini tamamladığı hakkında bilgi vererek yakınlarda teslim edilmesi gereken bir belge varsa ona ulaşır. Yoksa merkeze dönüş yaparak beklemede kalır.

Kurye

İhtiyaçlarımız doğrultusunda, aciliyetimiz gereği yada kendi imkanlarımızın yetmediği durumlarda tercih edebilirsiniz  Moto Kurye sistemi Mbmavrupakurye işini benimsemiş kişilerle çalışır. Kazanç ikinci planda olan çalışma arkadaşları tarafından desteklenen işini zamanında teslim eden kişilerdir.

  İşimiz adını elçi, ulak, taşıyıcı gibi hizmetlerin güncel adı ola kurye işini motorsiklet ile yapmaktan almaktadır. Gelişen global dünyamızda en değerli hazinemiz zaman olmuştur. Bundan dolayı zamanı en iyi şekilde kullanmak zorundayız. Hızla büyüyen kentimiz İstanbul’da nüfus hızla artmakta ve birey başına araç sayısında artış olmaktadır. Bu artış da beraberinde trafik sorununu getirmektedir. Bizlerde sizleri bu sorundan kurtarırız. Trafikte kaybedeceğiniz zamanı sizlere geri kazandırmak için hizmet sunan bir kuruluşuz. İşimizi gereği gibi yapmanın haklı olarak gurur ve mutluluk duymaktayız.

 İstanbul moto kurye hizmetimiz alanında uzman deneyimli saygılı ve işinin ehli personellerden oluşmaktadır. Her ne kadar bu hizmeti geçimimizi sağlamak için gereken parayı kazanmak için yapsak da, kaliteli hizmet sunmak ve sizlere çözüm getirmek başlı başına başka bir huzur verdiğinden işimizin zorluklarına katlanmamızı kolaylaştırmaktadır. Sanıldığı gibide işimizin zorluğu karşısında kazançlarımız abartılacak gibi değildir.

 Moto Kurye ücretleri incelenir ve masrafları oran alarak hesaplanırsa takribi kazançlarımız aşikar olarak görünecektir. Moto Kurye fiyatları hesaplanırken giderler ortalama çıkarılır yakıt, köprü, sigorta ve motosikletin yıpranması gibi üzerine kısmı kazanç eklenerek belirlenir. Unutulmamalıdır ki işimiz zor olmasına rağmen asıl hedefimiz sizlerin memnuniyetini kazanarak uzun yıllar çalışmaktır.

Sizlere sunduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır;

Acil Motor Kurye
Akşam Motor Kurye
Ekonomik Motor Kurye
Expres Motor Kurye
Gece Motor Kurye
Hızlı Motor Kurye
İlaç Motor Kurye
İstanbul Motor Kurye
Nöbetçi Motor Kurye