Motorlu Kurye

Motorlu Kurye

Motorlu Kurye

  Motorlu Kurye Bundan 25 yıl önce İstanbul’da oluşan Motor Kurye sistemi gün geçtikçe ve trafik arttıkça daha da yaygın hale gelerek özellikle büyük şehirlerde sık olarak kullanılmaktadır. Mbmavrupakurye bünyesinde Kurye kullanmanın esas amacı evrak, zarf, davetiye yada motor ile taşınabilecek küçük çaplı eşyaları taşımaktır. Yoğun trafik akışında yerine daha hızlı ve seri bir şekilde yerine ulaştırmak için kullanılır.

Mega kent oldukça büyük olmasına rağmen evrak tesliminde herhangi bir şekilde bahaneler kesinlikle göz önünde olamaz. Mbmavrupakurye kuryenizi takip sistemi sayesinde sürekli takibimizdedir. Evrak ve belgelerinizi herhangi bir sıkıntı doğduğu taktirde en yakındaki diğer Motorlu Kurye yönlendirilir. Hizmetimiz en hızlı ve de güvenilir bir şekilde istenilen adrese ulaştırılır. Evrak, belge teslimi sırasında adreste ismi yazılan kişi haricinde istenmedikçe başka kimseye teslim edilemez. Söz konusu belge gönderenin veya  alıcının rızası olduğu taktirde adresteki istenilen kişiye teslim edilerek görevini tamamlamış olur. Merkezi arayıp görevini tamamladığı hakkında bilgi vererek yakınlarda teslim edilmesi gereken bir belge varsa ona ulaşır. Yoksa o civarda yeni görev için beklemede kalır.

İhtiyaçlarımız doğrultusunda, aciliyetimiz gereği yada kendi imkanlarımızın yetmediği durumlarda tercih edebileceğimiz Moto Kurye sistemi Mbmavrupakurye sayesinde işini benimsemiş kazanç ikinci planda olan çalışma arkadaşları tarafından desteklenen işini zamanında teslim eden kişilerdir.

  İşimiz adını elçi, ulak, taşıyıcı gibi hizmetlerin güncel adı olan kurye işini motosikletle yapmaktan almaktadır. Gelişen global dünyamızda en değerli hazinemiz zaman olmuştur. Bundan dolayı zamanı en iyi şekilde kullanmak zorundayız. Hızla büyüyen kentimiz İstanbul’da nüfus hızla artmakta ve birey başına araç sayısında artış olmaktadır. Bu artış da beraberinde trafik sorununu getirmektedir. Bizlerde sizleri bu sorundan kurtarmaktayız. Trafikte kaybedeceğiniz zamanı sizlere geri kazandırmak için hizmet sunan bir sektörde öncü olmanın haklı olarak gurur ve mutluluğunu yaşamaktayız.

 İstanbul moto kurye 

     Hizmetimiz alanında uzman deneyimli saygılı ve işinin ehli personellerden oluşmaktadır. Her ne kadar bu hizmeti geçimimizi sağlamak için gereken parayı kazanmak için yapsak ta, kaliteli hizmet sunmak ve sizlere çözüm getirmek başlı başına başka bir huzur verdiğinden işimizin zorluklarına katlanmamızı kolaylaştırmaktadır. Sanıldığı gibide işimizin zorluğu karşısında kazançlarımız abartılacak gibi değildir.

  Moto Kurye ücretleri incelenir ve masrafları oran alarak hesaplanırsa takribi kazançlarımız aşikar olarak görünecektir. Moto Kurye fiyatları hesaplanırken giderler ortalama çıkarılır yakıt, köprü, sigorta ve motosikletin yıpranması gibi üzerine kısmı kazanç eklenerek belirlenir. Unutulmamalıdır ki işimiz zor olmasına rağmen asıl hedefimiz sizlerin memnuniyetini kazanarak uzun yıllar çalışmaktır.