Nurtepe Kurye

Nurtepe Kurye

Nurtepe Kurye

  Nurtepe Kurye olarak sizleri bu yoğun trafik karmaşasında değerli vaktinizi sizlere geri kazandırmak ve sizlerin önem verdiğiniz gönderilerinizi tam zamanında yerine ulaştırmak için kurulmuş bir firma olmanın gururunu yaşıyoruz. Büyük bir firma olarak bünyemizde kendi ekibimiz ile kurduğumuz Arabalı Kurye, Yaya Kurye, Acil Kurye, Uçak Kurye ve Moto Kurye ile sizlerin her zaman hizmetindeyiz. Sizleri için ne kadar önemli evrak var ise her biri bizler için aynı değeri taşımaktadır.

Nurtepe Moto Kurye olarak sizlerden imza karşılığı hiçbir ücret ödemeden elamanımız tarafından alınan gönderiniz yine sizlerin doğrultusunda istediğiniz adrese aynı saat diliminde ulaştırılarak sizlere özel olarak hazırladığımız ileti raporu sizlerin istediği doğrultuda ya adresinize ya da yine sizlerin isteği üzerine e posta yolu ile sizlere yollanır. Gönderilerinizi yeni teknoloji harikası gönderi takip sistemi ile takip edebilir bizlere Kurye hizmetinin son halini sorabilirsiniz.

Kurye

Bizim şirketimizin siz değerli müşterileri hazırladığı hizmetler ise dosya taşıma, kartvizit dağıtımı, gazete dağıtım, iş yeri açılışı için davetiye dağıtımı, sizlerin özel hediyeleriniz, bankaların viza kart dağıtımı, toplu fatura dağıtımı, broşür dağıtımı, tebrik kartı dağıtımı, promasyon dağıtım, kampanya bildirimleri. İsterseniz özel bir ücret karşılığı bizlerden şirketinizde kullanılmak üzere paketleme malzemeleri isteyebilirsiniz. Nurtepe Motorlu Kurye Hızlı Kurye ekibimiz Gece Kurye ekibimiz ile 7/24 saat sizlerin acil işlerinizin hizmetini karşılamaktadır. Sizleri için zaman kavramı ne kadar önemli ise o zaman bizim içinde çok önemlidir.

Firmamız İstanbul Kurye hizmeti sunan firmalar arasın öncü firmalardandır. Biz sizlere hizmet sunarken sizlerin düşünce ve isteklerinizi ön planda tutarız. Bizden beklentilerinizi istediğiniz şekilde işimize uyarlama çalışmaları ile size hizmet sunarız. Bu anlayışımızdan dolayı her zaman müşteri odaklı çalıştığımızı dile getiririz. Neticesinde %100 müşteri memnuniyeti demekteyiz. Siz isteyin biz yapalım.

Sizlere sunduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır;

Nurtepe Acil Kurye
Nurtepe Akşam Kurye
Nurtepe Arabalı Kurye
Nurtepe Ekonomik Kurye
Nurtepe Expres Kurye
Nurtepe Gece Kurye
Nurtepe Hızlı Kurye
Nurtepe İlaç Kurye
Nurtepe Moto Kurye
Nurtepe Motor Kurye
Nurtepe Motorlu Kurye
Nurtepe Nöbetçi Kurye
Nurtepe Uçak Kurye