yıldız-kurye

Yıldız Kurye

   Yıldız Kurye hizmet birimimiz Yıldız ve civarında Kurye hizmeti talep eden kurum, firma ve bireylere hizmet için kurulmuştur. Firmamız MBMAVRUPAKURYE nin alt birimlerindendir. Sizlere hızlı kaliteli ve güvenli Moto Kurye hizmeti sunmaktadır. Tecrübeli ve deneyimli kadromuz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

   Yıldız Motorlu Kurye hizmetleri İstanbul Kurye firmalarından birisidir. Sektörde öncü olup hizmet kalitesi ile adından pek çok alanda bahsettirmiştir. Sizlere Gece Kurye hizmetleri ile kesintisiz hizmet sunmaktadır. Bizlerden tüm beklentilerinizi karşılamak adına her gün gelişme kaydetmekteyiz. Bizim için müşteri memnuniyeti olmazsa olmazdır. Hizmet sunduğumuz her müşterimizin memnuniyeti kazanmak ilk hedefimizdir. Bu hedefimize sizlerin öneri ve talepleriniz sayesinde daha hızlı ulaşacağımız için önerilerinizi beklemekteyiz.

   İstanbul genelinde olduğu gibi Yıldız ilçemiz içinde sunduğumuz hizmetlerimiz eşittir. Acil gönderileriniz için Hızlı Kurye veya hacimli gönderilerinizde Arabalı Kurye talep edebilirsiniz. Dağıtım işlerinizde Toplu Dağıtım hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Anlayacağınız gibi Kurye ile alakalı tüm gereksinimlerinizde biz yanınızdayız.

Yıldız Moto Kurye

   Yıldız Moto Kurye kuruluşundan bu güne kadar müşteri odaklı çalışan bir firmayız. Tüm müşterilerimiz ile özel olarak ilgilenmekteyiz. Müşterilerimize çözümler sunarak çalışma ortaklığı yapmaktayız. Sadece gönderilerini taşımakla kalmıyoruz. Müşterilerimiz için gereken en uygun hizmeti sunmak adına çözüm üretmekteyiz. Gönderilerinin en sağlıklı ve istenildiği gibi adreslerine ulaşması için gereken hizmet şeklini önermekteyiz. Pek çok hizmet şeklimiz mevcuttur. İlk etapta hepsinin içeriği aynı gibi görünse de hepsi farklıdır. Teslimat süreleri ve fiyatlandırmaları farklı farklıdır. Mesela Acil Kurye ile Expres Kurye farklı hizmettir. Acil dediğimizde olanaklar içerisinde öncelik tanınır. Expres denildiğinde ise özel hizmet olur. Başka bir hizmet ile birleştirilmez. Görevlendirilen personelimiz sadece o gönderinizi teslim alır ve teslim eder. Bu hizmet özel hizmettir. Ücretlendirmesi ve teslimat süresi farklıdır. Bunun için mutlaka gönderi seçeneğinizi bize bildiriniz.

Sizlere sunduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır;

Yıldız Acil Kurye
Yıldız Akşam Kurye
Yıldız Arabalı Kurye
Yıldız Ekonomik Kurye
Yıldız Expres Kurye
Yıldız Gece Kurye
Yıldız Hızlı Kurye
Yıldız İlaç Kurye
Yıldız Moto Kurye
Yıldız Motor Kurye
Yıldız Motorlu Kurye
Yıldız Nöbetçi Kurye
Yıldız Uçak Kurye

Kategoriler: Uncategorized