Acil Moto Kurye

Acil Moto Kurye

Acil Moto Kurye

   Acil Moto Kurye hizmet şekli diğer Motorlu Kurye sistemlerine göre daha hızlı ve daha seridir. Gitmesi gereken adrese en kısa süre içerisinde ulaştığı için diğer Kurye sistemlerinden biraz fazla olarak ödeme şekli vardır. Mbmavrupakurye şirketimizin Hızlı Moto Kurye istenmesi halinde aradığınız bölgeye irtibatta olduğumuz kuryelerimizden en yakınını göndererek siz değerli müşterilerimize ulaşmış oluyoruz.

     Bulunduğunuz yerden istediğiniz adrese belgenizi teslim alıp yola çıkıyoruz. Sizin güvenlik açısından aklınızda soru işaretleri kalmaması için yolda ya da size verdiğimiz süre içerisinden emanetiniz kontrol etmek için bizleri arayabiliyorsunuz. Acil Moto Kurye isminden de anlaşılacağı üzere aciliyet  gerektiren durumlarda yada acil ulaşmasını istediğiniz durumlarda hizmetinizdedir. Sizin emanetinizi Mbmavrupakurye güvenliği altında teslim alıyoruz. İstenilen adrese teslim ediyoruz. Diğer Motorlu Kurye tiplerinde ayrılma özelliğimiz de hızlı, seri, atik, güvenlik ön planda ve işimizi severek yapmamızdır. Diğer Moto Kurye tiplerinde yada günümüzde kullanımı yavaşlayan postalama yöntemi ile günlerce beklemek yerine Hızlı Kurye ile size özel ulaştırma şekli siz değerli müşterilerimizi memnun eder. Bizlerde yaptığımız işi en iyi bir şekilde yerine getirme rahatlığı, huzuru ve güvencesiyle sizler için daha da büyümek yolunda ilerliyoruz.

 Mbmavrupakurye olarak Acil Moto Kurye hizmetimizi her gün daha da geliştirip işimizi en iyi birinci sınıf bir şekilde yapmak zorunda olduğumuzu biliyoruz. Daha iyisi için sürekli çalışıyoruz. Çünkü yaptığımız işi seviyoruz. Biz sizlere hizmet ederek bu günlere geldik ve yine sizlere hizmet ederek daha da güçleneceğiz.

 Acil Kurye

  Günümüzde mega kent İstanbul’da irili ufaklı bir çok Acil Kurye Şirketleri vardır. Bunların çoğu adının getirdiği sorumluğu taşımaktadır. Firmamız kurulduğu günden bu güne kadar her zaman işini gerektiği gibi yapmaktadır. Alınan ücretin karşılığı vermeye gayret göstererek disiplinli ve kararlı olarak çalışan bir kuruluştur. Bu sebepten müşterilerimizin her daim taktirini kazanmayı başarmış olmak mutluyuz. İlklerimizde sizlerin memnuniyetini kazanarak sizlere çözüm ortağı olmak ve işini kolaylaştırmaktır.

 Sizlere en kaliteli hizmeti sunmak adına teknolojinin tüm getirilerini kullanarak üstüne tecrübe ve kabiliyetimizi ekleyerek yetiştirilmesini istediğiniz tüm gönderilerinizi zamanında en hızlı ve güvenli şekilde adresine ulaştırmaktayız. Zorlu ulaşım koşullarında hava şartlarının el verdiğince tüm gönderilerinizi taşımak asli vazifemizdir.

semtler

                              SEMTLER

   Hizmet verdiğimiz Semtler aşağıda listelediğimiz gibidir. Firmamız İstanbul genelinde Kurye adına her türlü taşımacılık hizmetini üstlenmiş ve en kaliteli şekilde sunmanın gururu ve mutluluğu ile hızla büyümeye devam etmektedir. Bizler MBMAVRUPAKURYE olarak İstanbul mega kentin her noktasına ve tüm firma, kuruluş, ofis , dükkan, holding ve bireylerine aynı şekilde hızlı güvenli ve kaliteli motorlu kurye hizmeti sunmakta olan köklü ve öncü bir firma olmaktan dolayı sizlere en kaliteli ve güvenli hizmeti sunma zorunluluğu anlayışı ile günün her saatinde hizmetinizdeyiz.

İstanbul Kurye Bölgelerimiz

iletisim

Sizlere sunduğumuz başlıca hizmetler şunlardır;

Kurye

Kurye motosikletleri

Arabalı Kurye

Gece Kurye

İlaç Kurye

Uçak Kurye