Sultanhamam Moto Kurye

sultanhamam kurye

Sultanhamam Moto Kurye

  Sultanhamam Moto Kurye saygın ve takdir ile anılan köklü bir İstanbul Kurye firmasıdır. Kurulduğu günden bu güne kadar müşteri odaklı Kurye hizmeti sunmayı benimsemiştir. Bu anlayış ile çalışan firmamız en yakın çözüm ortağınız olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

  Sultanhamam Kurye sizlere Gece Kurye birimi ile 7/24 kesintisiz hizmet sunmaktadır. Firmamızdan Moto Kurye hizmeti gibi Arabalı Kurye hizmeti de talep edebilirsiniz. Sizlere tüm gönderileriniz için hizmet etmeyi hedeflemiş olan firmamızın çalışanlarının tamamı işinde uzmandır. Firmamızda 32 tane Motorlu Kurye ve 13 tane Yaya Kurye bulunmaktadır. İstanbul içerisinde sürekli olarak hizmet veren çalışanlarımız size aralıksız kaliteli ve güvenli hizmet sunmaktadır. Sizin talep etiğiniz hizmete göre en yakın arkadaşımız adresinize yönlendirilir. Talebiniz Hızlı Kurye hizmeti olursa özel olarak bir arkadaşımızı yönlendiririz. Bu personelimiz size özel hizmet sunar. 

  Sultanhamam Kurye sizlerin zamanının ne kadar değerli ve önemli olduğunun bilinci ile hizmet sunmaktadır. Tüm düşünce ve çabamız sizin trafikte kaybedeceğiniz zamanı sizlere geri kazandırmaktır. Gönderilerinizi masadan masaya taşıma hizmeti sunarak işlerinizi kolaylaştırmaktadır. Hizmet tamamlandığında ise sizlere telefon veya mail yolu ile haber verilmektedir. Sizin gönderilerinizde vereceğiniz adres bilgilerinin güncel olması hizmetimizi hızlandırır. Tüm gönderilerinizde iletişim için telefon numarası vermeniz karşılaşılacak sorunların çözüm sürecini hızlandıracaktır. 

Sultanhamam Kurye

   Sultanhamam Moto Kurye sizlerin gönderilerini gün içinde belli saatler dilimlerinde adresine ulaştırır. Bu süreler hava şartlarına ve mesafeye göre değişmektedir. En uzak mesafelerde kayıt bırakmanız ile başlaya süremiz dört veya beş saat içinde neticelendirilir. Acil Kurye talep ederseniz bu süreler iki, üç saate düşmektedir. Kısa mesafelerde bu süreler daha az zamanlarda gerçekleşir. Kayıt verirken tercihinizi  doğru olarak belirlemeniz hizmetinizin kalitesini belirleyecektir. Teslim edilmesini istediğiniz zaman göre hizmet seçeneğini tercih etmelisiniz. Hizmet kalitemiz asla değişmez, değişen tek unsur teslim süresidir.

 semtler

                              SEMTLER

   Hizmet verdiğimiz Semtler aşağıda listelediğimiz gibidir. Firmamız İstanbul genelinde Kurye adına her türlü taşımacılık hizmetini üstlenmiş ve en kaliteli şekilde sunmanın gururu ve mutluluğu ile hızla büyümeye devam etmektedir. Bizler MBMAVRUPAKURYE olarak İstanbul mega kentin her noktasına ve tüm firma, kuruluş, ofis , dükkan, holding ve bireylerine aynı şekilde hızlı güvenli ve kaliteli motorlu kurye hizmeti sunmakta olan köklü ve öncü bir firma olmaktan dolayı sizlere en kaliteli ve güvenli hizmeti sunma zorunluluğu anlayışı ile günün her saatinde hizmetinizdeyiz.

İstanbul Kurye

 

iletisim

Sizlere sunduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır;

Sultanhamam Acil Kurye
Sultanhamam Akşam Kurye
Sultanhamam Arabalı Kurye
Sultanhamam Ekonomik Kurye
Sultanhamam Expres Kurye
Sultanhamam Gece Kurye
Sultanhamam Hızlı Kurye
Sultanhamam İlaç Kurye
Sultanhamam Moto Kurye
Sultanhamam Motor Kurye
Sultanhamam Motorlu Kurye
Sultanhamam Nöbetçi Kurye
Sultanhamam Uçak Kurye