Tophane Kurye

tophane kurye

Tophane Kurye

  Tophane Kurye sizlere zaman kazandırmak için geliştirilmiş hızlı taşımacılık olan Moto Kurye sistemidir. Firmamız tarafından uzman kadromuz ile sunduğumuz hizmetimiz işlerinize hız kazandırmak ve zamanı kazanca çevirmenize katkı sağlamaktadır. Tarafımızdan temin edeceğiniz hizmet ile masanızdan kalkmadan tüm iletilerinizi zamanında adresine ulaştırmanız mümkündür. 

Firmamız sunduğu Kurye hizmeti ile şehir içi taşımacılığına yeni bir anlam kazandırarak zamanı sizlere kazanca çevirmenizde ön ayak olmaktadır. Günümüzde teknoloji ile hız kazanan yaşamda zamanı ne kadar iyi kullanırsak başarı oranımız o kadar yükselmektedir. Sizleri zaman kaybından kurtarmak için hizmet sunan firmamız her an en pratik çözüm ortağınız olarak yanınızdadır.

Bizden alacağınız himet ile işinizi bölmeden yerinizden ayrılmadan tüm gönderilerinizi dilediğiniz adrese ve kişiye zamanında ulaştırmanız mümkündür. Firmamızdan alacağınız destek ile zamanı ve trafiğin yoğunluğunu dert etmenize gerek kalmayacaktır. Sizlere uzman olarak kadromuz ile sınırsız hizmet sunmaktayız.

 Tophane Moto Kurye

  Tophane Moto Kurye trafikte zaman kaybından kurtularak zamanı en iyi şekilde değerlendirmek için taşıma hizmetini Moto Kurye olarak gerçekleştiren birimimizdir. İstanbul genelinde hizmet veren firmamız sizlerin talebi ile dilediğiniz adresten belirleyeceğiniz adrese alım teslimat hizmetini gerçekleştirmektedir.Tüm gönderileriniz hızlı ve güvenli olarak adresine ulaştırılır, akıbetinde sizlere rapor edilir. Bizi arayarak bırakacağınız sürecimiz teslimata kadar saatler dilimlerinde gerçekleşmektedir. 

 Sizlere daha hızlı hizmet sunmak için her birimimiz kordineli olarak destekli hizmet sunmaktadır. Acil veya özel gönderileriniz de birimimizde uygun personelimiz olmama durumunda hızla yakın birimler olan Taksim Kurye veya Karaköy Kurye devreye girerek takviye personel gönderimi gerçekleştirilir. Bu yöntemimiz ile sizlere daha hızlı hizmet sunulur. 

Gönderileriniz tercihinize göre değerlendirilerek alım ve teslimatı ve ücretlendirilmesi yapılır. Normal gönderileriniz de mesafeye göre ortalama 4 saat içerisinde alım ve teslimat tamamlanmış olur. Sizlere verilen zamanlar maxsimum süreler olup çoğunlukla çok daha erken gerçekleştirilir. Acil gönderileriniz de süre kısalırken ücret katları ile hesaplanır.

  Bize Sorun

Firmamız ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Dilerseniz Hizmetler sayfamızı ziyaret ederek ön bilgiye sahip olabilir veya 0507 318 4 626 nolu gsm hattımızı arayarak gerekli bilgiyi alabilirsiniz. Gönderiniz peryodik ve belirli yoğunlukta oluyor ise abonemiz olarak daha ekonomik gönderi yapabilirsiniz.

iletisim