Tophane Moto Kurye

tophane kurye

Tophane Moto Kurye

  Tophane Moto Kurye siz değerli müşterilerine Arabalı Kurye, Motorlu Kurye, Acil Kurye, Hızlı Kurye, Gece Kurye, Uçak Kurye, İlaç Kurye ve Yaya Kurye olarak hizmet verir. Sizlere hizmet etmeyi kendine ilke edinmiştir. Güvenli ve kaliteli bir firma olarak bizler özel eğitimli uzman Kurye ekibimizle sizlerin her türlü belgelerinizi en hızlı bir şekilde sizlerden alınır. Teslim alınan her gönderi sizlerin bizlere belirtiniz adreslere sorunsuz bir şekilde teslimini gerçekleştiririz.

  Hizmetlerimiz arasında yer alan dosya taşımacılığı, kargo taşımacılığı, küçük veya büyük paket belgeleriniz, davetiye dağıtımı, promosyon dağıtımı, banka ekstresi ve fatura dağıtım ve diğer dağıtım çeşitleri bulunmaktadır. Eğitimli Moto Kurye ekibimizi sizleri büyük şehrin karmaşasından kurtarmaktır.  Böylece değerli zamanınızı sizlere geri bırakmaktır. Bunun için ellerinden geleni yapar sizlerin daha rahat bir ortamda huzurlu çalışmanızı sağlarlar. Tophane Motorlu Kurye isteyen müşterilerimize ise gece acil kargo hizmeti de vermekteyiz. Evinizde kimse yok ise ve ilaca ihtiyaç duyuyorsanız hemen bizleri arayabilirsiniz. Uzman Expres Kurye ekibimiz sizler için nöbetçi eczaneden sizlerin ihtiyacı olan ilaçları temin ederek sizlere getirebilirler. İsterseniz İstanbul Kurye hizmetlerine emanet ettiğiniz dosyalarınızı dağıtım sistemi ile bilgisayarınızdan takip edebilirsiniz. En sağlıklısı ise bizlere telefon açarak kargonuzun son durumu hakkında rapor isteyebilirsiniz.

 Tophane Kurye

  Dürüst çalışmayı kendine görev edinmiş olan Tophane Moto Kurye sizlerden aldığı müşteri memnuniyeti ile daha hızlı bir şekilde büyümekte sizlerin istediği doğrultuda sizlere hizmetler sunmaktadır. Bizim hedefimizi sizlerin işlerinizin daha hızlı ve daha çabuk yürütülmesidir. Tek hedefimiz sizlerin huzurlu bir ortamda çalışmanızdır.

Bizim sizlere sunduğumuz hizmet sayesinde gönderilerinizin ulaşmasını düşünme zahmetinden kurtulacaksınız. İstanbul’un aşırı yoğun ve sıkıcı trafiğine katlanmak zorunda kalmayacaksınız. Dilediğiniz gönderinizi dilediğiniz zaman istediğiniz noktaya ulaştırabileceksiniz. Bizlerden almış olduğunuz hizmetle zamandan ve maliyetten kurtulacaksınız. Kendi imkanlarınızla en yakın mesafeye ulaşmanız saatlerinizi alırken bizlere teslim ettiğiniz gönderiniz zamanında adresinde olacaktır. Bu hizmeti tarafımızdan temin ederken yerinizden ayrılmanıza da gerek yoktur. Bizlere gerek masanız da bulunan gerek cebinizdeki telefonunuzla ulaşarak hizmet talep edebilirsiniz. Üstelik bizlerden dilediğiniz zaman diliminde hizmet talebinde bulunmanız mümkündür.

 semtler
                              SEMTLER
   Hizmet verdiğimiz Semtler aşağıda listelediğimiz gibidir. Firmamız İstanbul genelinde Kurye adına her türlü taşımacılık hizmetini üstlenmiş ve en kaliteli şekilde sunmanın gururu ve mutluluğu ile hızla büyümeye devam etmektedir. Bizler MBMAVRUPAKURYE olarak İstanbul mega kentin her noktasına ve tüm firma, kuruluş, ofis , dükkan, holding ve bireylerine aynı şekilde hızlı güvenli ve kaliteli motorlu kurye hizmeti sunmakta olan köklü ve öncü bir firma olmaktan dolayı sizlere en kaliteli ve güvenli hizmeti sunma zorunluluğu anlayışı ile günün her saatinde hizmetinizdeyiz.

İstanbul Kurye

iletisim

Sizlere sunduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır;

Tophane Acil Kurye
Tophane Akşam Kurye
Tophane Arabalı Kurye
Tophane Ekonomik Kurye
Tophane Expres Kurye
Tophane Gece Kurye
Tophane Hızlı Kurye
Tophane İlaç Kurye
Tophane Motor Kurye
Tophane Motorlu Kurye
Tophane Nöbetçi Kurye
Tophane Uçak Kurye