Uçak Kurye Hizmeti

ucak kurye

Uçak Kurye Hizmeti

  Uçak Kurye mbmavrupakurye.com Hizmeti MBMAVRUPAKURYE tarafından sizlere kolaylık kazandırmak amacı ile kurulmuş hizmet birimidir. Bu birimimiz şehir dışı acil gönderimleriniz için hizmetinizdedir. Asıl olarak işleyiş şekli alt yapımız olan Moto Kurye ile beraber çalışması ile gerçekleştirilir.

  Sizler şehir dışı gönderi için çağrı merkezimize ulaştığınızda adresinize yakın Kurye personelimiz yönlendirilir. Gönderiniz adresinizden alınır ve havalimanına ulaştırılır. Burada gideceği ilimize uçak kargo ile gönderilmek üzere kargolanır. Genel olarak thy uçak kargo veya yurtiçi uçak kargo tercihimiz olur. Gönderdiğiniz ilimize ulaştığında o ilimizdeki acentemizde görevli Acil Kurye olarak görevli arkadaşımız gönderinizi teslim alır. Teslim adresine hızla intikal eder. Teslimat işi tamamlanınca merkezimize bilgilendirme yapar.

   Bu hizmet uzaklık mesafesine göre ortalama 4-5 saat sürer. Sizlerde bunu göz önünde bulundurarak gönderinizin teslim olması gereken saatten takriben 5-6 saat öncesinde sipariş kaydınızı oluşturmalısınız. Bu işlemi siz yapmak isteseniz size zaman ve nakit kaybı daha büyük olacaktır. Öncelikle uçak bileti temin edeceksiniz yerinizi terk ederek havalimanına gideceksiniz. Yolculuk yapacaksınız. Teslim iline ve adresine giderek teslimat yapacak ve geri döneceksiniz ki büyük külfiyet demektir. Kargolamak isteseniz oradan adrese kim gidecek veya alıcı gelip alacak mı gibi bir çok soru işaretine maruz kalacaksınız.

  Bu işlemi biz yaparsak sizin masanızdan alarak alıcının masasına kadar ileteceğiz. Ücretlendirme şeklimiz maliyetler toplamıdır. Burada hizmet veren personelimizin ücreti, teslim adresindeki Kurye ücreti ve uçak kargo fiyatları çıkarılır toplanır ve toplam ücret belirlenir.

MBMAVRUPAKURYE  

Yukarıda belirttiğimiz teslimat zamanı elde olmayan koşullardan (hava şartları gibi) aksayabilir ama ortalama süreç böyledir. tüm gönderileriniz tarafımızdan güvencelidir. Hizmet tamamlandığında sizlerin talebi doğrultusunda sizler telefon veya mail yardımı ile bilgilendirme raporu verilir.

  Bu hizmette bizim asıl hızlandırabilme yapabileceğimiz süreç sizlerden alınarak gönderdiğiniz ilimizde uçak kargodan alan personelimizin teslim aldıktan sonra teslim adresine iletme süresidir. Uçak kargonun uçuş süresi 1-2 saat olmaktadır. Uçuş saatinden bir saat evvelinde kargo teslim edilmelidir. İndikten sonra teslim alma süresi de tahminen 30-45 dakikadır. Buna sizlerden alınması havalimanına götürme süresi ve uçak kargodan aldıktan sonra teslim etmek için geçen zamanı eklersek 4-5 saat gibi bir zamana ulaşmaktadır. Lütfen acil ve önemli gönderilerinizde bunu dikkate alınız. Tarafımızdan her iki ilde verilen hizmet Hızlı Kurye hizmetidir, buna göre fiyatlandırılır.
semtler

                              SEMTLER

   Hizmet verdiğimiz Semtler aşağıda listelediğimiz gibidir. Firmamız İstanbul genelinde Kurye adına her türlü taşımacılık hizmetini üstlenmiş ve en kaliteli şekilde sunmanın gururu ve mutluluğu ile hızla büyümeye devam etmektedir. Bizler MBMAVRUPAKURYE olarak İstanbul mega kentin her noktasına ve tüm firma, kuruluş, ofis , dükkan, holding ve bireylerine aynı şekilde hızlı güvenli ve kaliteli motorlu kurye hizmeti sunmakta olan köklü ve öncü bir firma olmaktan dolayı sizlere en kaliteli ve güvenli hizmeti sunma zorunluluğu anlayışı ile günün her saatinde hizmetinizdeyiz.

İstanbul Kurye

iletisim

Sizlere sunduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır;

Acil Kurye
Akşam Kurye
Arabalı Kurye
Ekonomik Kurye
Expres Kurye
Gece Kurye
Hızlı Kurye
İlaç Kurye
Moto Kurye
Motor Kurye
Motorlu Kurye
Nöbetçi Kurye
Uçak Kurye