Arabalı Kurye

Arabalı Kurye hizmet şekli şirketimiz arabaları tarafından sizlere sunulan  Kurye taşımacılığının birimlerindendir. Göndermek istediğiniz iletinin hacmi veya ağırlığı sebebi ile Motorlu Kurye tarafından tanışması imkansız veya zor ise onaylarsanız tarafınıza panelvan aracımız ile Kurye  adresinize yönlendirilir.

    Arabalı Kurye tahmin edebileceğiniz gibi Hızlı Moto Kurye kadar hızlı olamayacaktır. Ama Expres Kurye gibi size özel hizmet sunar. Sadece sizin işinizi yapar. Malum İstanbul trafiğinde ne kadar hızlı ulaşım sağlanabiliyorsa personelimizde tüm çabası ve gayreti ile en hızlı şekilde teslim adresine ulaşmaya ve gönderinizi teslim etmeye gayret gösterir.

    Arabalı Kurye hizmetimiz maliyet oranının yüksek olmasından dolayı ücretlendirmesi çok farklı olarak değerlendirilirken diğer hizmet işleyişleri Hızlı Kurye gibidir. Aracımızla gönderiyi teslim almak için yola çıkan personelimiz sizler en kısa ve tenha yoldan Acil Kurye olarak intikal eder. Aldığı gönderinizi de en hızlı ve güvenli şekilde teslim adresine ulaştırmak üzere yola çıkar.

     Teslimatı gerçekleştirdikten sonra merkezimizi bilgilendirir. Başka bir görev için hizmete devam eder eğer hizmet talebi yok ise merkeze döner. Bu hizmetimizi genelde prensipte nakliye şirketleri ile çalışmak istemeyen müşterilerimiz veya tüm gönderilerini bizim aracılığımız ile yapmak isteye müşterilerimiz tercih eder.

İstanbul Arabalı Kurye  

Bizler size hizmet sunarken vermiş olduğumuz tüm sözlerimizin arkasında durmakla gururlanırken sizlerde bize karşı duymuş olduğunuz güvende yanılmazsınız. Hiç düşünmeden önem ve değeri ne olursa olsun gönderilerinizi bize emanet etmekte tereddüt yaşamazsınız. Bilirsiniz ki bize teslim edilen her gönderiniz sağlıklı ve gereken şekilde adresine ulaştırılır.

     Arabalı olarak  Gece Kurye hizmeti vermekte görevli personelimizde sizler için hazır bulunmakta olması sizlerin ayrıcalığının bir ispatı ve örneğidir. Araçlarımız genellikle kango olmaktadır. Tercihiniz hangi yönde olursa olsun bizler sizlere en iyi ve kaliteli hizmeti sunmak için bitmek bilmeyen bir süreklilik içinde gerek rakiplerimizle gerekse kendimizle bir yarış içerisindeyiz. Kendimizi geliştirirken sizlerden gelen öneri ve talepleri de özellikli bir incelemeye alarak göz önünde tutmaktayız. Sizler bizlere beklentilerinizi ilettiğiniz anda bizler bunları hangi konumda ne şekilde en hızlı bir şekilde olumlu hale getirebiliriz diye araştırmaya başlarız, en kısa süreçte hayata geçirip sizin beğeninize sunarız.

Kategoriler: Uncategorized