Arabalı Kurye

arabali kurye

Arabalı Kurye

   Arabalı Kurye sizlere kolaylık sağlamak için firmamız tarafından geliştirilmiş bir Kurye hizmetidir. Bu hizmetimiz Motorlu Kurye tarafından taşınma olasılığı olmayan hacimli gönderileriniz de tercih edebileceğiniz hizmettir. İşleyiş olarak normal Moto Kurye hizmeti gibi işlemekte fakat tek kayıt alabilmektedir. Tek kayıt için görevlendirildiği için özel hizmet statüsünde olur.

Sizden gelen Arabalı Kurye talebi ile adresinize yönlendirilen aracımız gönderinizi teslim alır ve teslim adresine intikal eder. Bu hizmetimizde acil veya hızlı seçeneği mevcut değildir. Hava ve trafik durumuna göre en hızlı şekilde hizmetiniz gerçekleştirilir. Bu hizmetimizde alım ve teslimat süreci mesafe ve duruma göre 4-5 saat içerisinde tamamlanmaya gayret gösterilir. Ücretlendirme şeklide maliyeti farklı olduğundan yüksek olacaktır. 

Bu hizmetimiz nakliye hizmeti değildir, sadece Kurye taşımacılığı ile bağlantılıdır. Firmanıza ait koli veya hacimli gönderileriniz için taleplerinde kullanmanız daha uygun olacaktır. Talebiniz doğrultusunda firmamızın bünyesinde görev yapan panelvan araçlar ile hizmetiniz gerçekleştirir. Bu hizmetimiz araba ile yapıldığından trafikten kurtulma imkanı olmadığından teslimat süresi uzun olacaktır. Bu hizmetimizin ödemeleri abonemiz olsanız da peşinen tahsil edilmektedir.

iletisim