Akaretler Moto Kurye

akaretler moto kurye

Akaretler Moto Kurye

  Akatlar Moto Kurye ulaştırmanın en hızlı ve pratik yöntemidir. İstanbul gibi çok büyük bir metropol de gönderilerin adreslerden alınıp diğer adreslere teslim edilmesi, hiç de kolay değildir. Posta ile göndermeye kalktığınız zaman uzun süreler beklemek zorunda kalacağınız emanetlerinizi Akaretler Moto Kurye ekiplerimizle aynı gün içinde alım ve teslimini gerçekleştirmekteyiz. Değerleri ne olursa olsun bizim için aynı işleme tabi tutulur her bir gönderim, ancak çok hızlı bir ulaşım gerektiği zaman acil motorlu ekiplerimiz devreye girerek bunun da altından kalkmaktayız. Akaretler Moto Kurye sayesinde işlerin nasıl güvenli ve sorunsuz bir şekilde halledildiğini görmek sizleri rahatlatacaktır.     

 MBMAVRUPAKURYE

  Bütün dünyanın uzun sürelerden beri kullanmaya başladığı Kurye uygulaması son senelerde bizim ülkemizde de çok yaygın olarak kullanılmaya başlandı. Bazen de zamana karşı yarış haline girerek çok hızlı yetişmesi gereken kargo ve iletileri verilen adreslere teslim etmeyi başarıyoruz. MBM Avrupa kurye kalitenin öncüsü olduğu gibi güvenilirliğin de adresidir. Bize emanet edilen her ne olursa olsun gözümüz gibi koruyarak teslimatlarını yapmaktayız. Biz de yanlışlık olmaz, adrese ulaşamamak olmaz. Kimin ismi yazılı ise emaneti ona teslim etmekle yükümlüyüz.

Akaretler Kurye

   En büyük gurur kaynağımız sizlerden aldığımız olumlu tepkilerdir. Akaretler Moto Kurye olarak her zaman en iyiyi, en çabuk ve hızlı hizmeti vermeye odaklandık. Bunu başarmak adına giderek kendimizi geliştiriyor ve yeniliyoruz. Büyük olan kargolar için özel kendimize ait araçlarımız var, taşımalarımızı yine aynı gün içinde bu araçlarla yapıyoruz. Bizler size en iyi kaliteli güvenilir hizmeti sunmak uğrunda çalışmalarımıza hız kesmeden devam etmekteyiz. Hizmet kalitemizi yükseltmek için tüm öneri ve görüşlerinize açığız.

   Bu çalışma anlayışımız sadece Akaretler için değil tüm hizmet alanımız için geçerlidir. Akaretler her ne kadar küçük bir sınıra sahip olsa da gayet şirin ve hoş bir semtimiz olmakla en meşhur objelerinden olan BJK plazaları ve sıra evleri ile nam salmıştır. Derinden bakıldığında tarih kokan bir görünüme sahip olan bölge düzenli yerleşim şekli ile göz doldurmaktadır. Süleyman Seba caddesinden çıkarken nostalji kokan parke taşlardan oluşan cadde olsun, sıra sıra dizilmiş sıra evler olsun insana başka bir huzur vermektedir. İmkanı olan herkesin kısa bir gezinti yapması tavsiye edilebilecek şirin bir semtimizdir.

semtler

                              SEMTLER

   Hizmet verdiğimiz Semtler aşağıda listelediğimiz gibidir. Firmamız İstanbul genelinde Kurye adına her türlü taşımacılık hizmetini üstlenmiş ve en kaliteli şekilde sunmanın gururu ve mutluluğu ile hızla büyümeye devam etmektedir. Bizler MBMAVRUPAKURYE olarak İstanbul mega kentin her noktasına ve tüm firma, kuruluş, ofis , dükkan, holding ve bireylerine aynı şekilde hızlı güvenli ve kaliteli motorlu kurye hizmeti sunmakta olan köklü ve öncü bir firma olmaktan dolayı sizlere en kaliteli ve güvenli hizmeti sunma zorunluluğu anlayışı ile günün her saatinde hizmetinizdeyiz.

İstanbul Kurye Bölgelerimiz

iletisim

Sizlere sunduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır;

Akaretler Acil Kurye
Akaretler Akşam Kurye
Akaretler Arabalı Kurye
Akaretler Ekonomik Kurye
Akaretler Expres Kurye
Akaretler Gece Kurye
Akaretler Hızlı Kurye
Akaretler İlaç Kurye
Akaretler Motor Kurye
Akaretler Motorlu Kurye
Akaretler Nöbetçi Kurye
Akaretler Uçak Kurye