Akmerkez Moto Kurye

akmerkez moto kurye

Akmerkez Moto Kurye

  Akmerkez Moto Kurye her geçen gün kendini yenileyen, eğitimlerle elemanlarının gelişmesine neden olan ve kullanılan motor ve diğer araçların son model olmasına özen gösteren Akmerkez Motorlu Kurye başarılı olmak için bütün enerjisini bu işle vermiştir. Seri bir şekilde Kurye hizmeti vermek için her türlü donanıma sahibiz. Gündüz ayrı gece ayrı ekiplerimiz iş başındadır. Acil gönderiler ve istekler için bir telefon kadar sizlere uzak olduğumuzu unutmayın lütfen. Kadrolarımızın eğitimleri üst düzey yöneticilerimizin gözetiminde yapılıyor, ılımlı, saygılı, nazik, güler yüzlü olmayan hiçbir eleman bünyemizde barınamaz.

Akmerkez Moto Kurye     

Disiplin bizim için olmazsa olmazdır. Vazgeçemeyeceğimiz ilkelerimiz arasında güvenilir ve kaliteli olmak baş sıralardadır. Aldığımız her Moto Kurye  gönderiniz bize zimmetlidir. Değerleri ne olursa olsun verilecek adreslere gönderilmeleri temin edilmektedir. Motorlu Kurye ekiplerimizin üstün çabaları ile yoğun trafikte bile en hızlı şekilde giderek bir an önce görevlerini tamamlama aşkı içindedirler. Akmerkez Moto Kurye dendiği zaman akla öncelikle kalite ve garantinin gelmesini tesadüf ile bağdaştırmamanızı rica ediyoruz. Bu güne kadar hep başarılara imza attık, bundan sonra da elimizden gelenin en iyisini yapmaya kesin kararlıyız. Sizlerden aldığımız olumlu duyumlar, bizim için itici güç anlamına gelmektedir.

     Yaya Kurye olarak hizmet veren kuryelerimizi ise çok yakın yerlere gönderiyoruz. Bu tip hizmetlerimizi genellikle bankalar tercih ediyorlar, kredi kartları gönderimi veya evraklar için onların ilk tercihleri yaya kuryelerimizdir. MBM Avrupa Kurye ile çalışmak ve hizmetlerinden faydalanmak bir ayrıcalıktır.

   Akmerkez İstanbul’da açılan ilk avmlerde olup içerisinde bir çok mağaza ve büro bulunduran bir alış veriş merkezi olup Etilerde bulunmaktadır. Mega kentimiz İstanbul’un her kesimden yaşayan bir çok kişi ziyaret etmekte olup kimisi alış veriş için kimisi işi gereği kimisi kafeteryalarda dinlenme amacı ile uğramaktadır. Akmerkez bünyesine bağlı birisi apart otel olarak kullanımda olan 3 adet plazası bulunan bir avm’dir. İstanbul’un bir çok merkezi noktasına yakınlığından uğrak bir avm olması diğer avmlerden ayırıcı bir özelliğidir. 

   Akmerkez Etiler farklı bir popülerlik kazandırmış olmakla meşhurdur, her geçen gün kendisini yenilemesi de göz ardı edilemeyecek bir gerçektir. Ulaşım olarak kolaylığı geniş ve ferah iç ortamı ile ilgi odağı olmaya devam eden avm içerisinde barındırdığı iş yerlerinden ötürü yoğun bir Acil Kurye ihtiyacı yaşamaktadır. Bizlerde size bu hususta hizmet etmekten mutluyuz.

semtler

                              SEMTLER

   Hizmet verdiğimiz Semtler aşağıda listelediğimiz gibidir. Firmamız İstanbul genelinde Kurye adına her türlü taşımacılık hizmetini üstlenmiş ve en kaliteli şekilde sunmanın gururu ve mutluluğu ile hızla büyümeye devam etmektedir. Bizler MBMAVRUPAKURYE olarak İstanbul mega kentin her noktasına ve tüm firma, kuruluş, ofis , dükkan, holding ve bireylerine aynı şekilde hızlı güvenli ve kaliteli motorlu kurye hizmeti sunmakta olan köklü ve öncü bir firma olmaktan dolayı sizlere en kaliteli ve güvenli hizmeti sunma zorunluluğu anlayışı ile günün her saatinde hizmetinizdeyiz.

İstanbul Kurye Bölgelerimiz

iletisim

Sizlere sunduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır;

Akmerkez Acil Kurye
Akmerkez Akşam Kurye
Akmerkez Arabalı Kurye
Akmerkez Ekonomik Kurye
Akmerkez Expres Kurye
Akmerkez Gece Kurye
Akmerkez Hızlı Kurye
Akmerkez İlaç Kurye
Akmerkez Moto Kurye
Akmerkez Motor Kurye
Akmerkez Motorlu Kurye
Akmerkez Nöbetçi Kurye
Akmerkez Uçak Kurye