Çatalca Kurye

Çatalca Kurye 

Bünyemizde bulunan tecrübeli Çatalca Moto Kurye ekip arkadaşlarımız ile sizlerin hizmetinde olmaktan mutluyuz. Çatalca Kurye olarak sizlerin evraklarını en hızlı bir şekilde ve zamanından önce yerine teslim ederek Kurye kariyerini yerine getirmekteyiz. Sizlerden gelen talep doğrultusun da harekete ederek sizlerin işlerini en hızlı zamanda yerine getirir zamanınızın çoğunu sizler kalmasını temin ederiz.

   Çatalca Motorlu Kurye olarak bizler sizlerin adresinde gelip imza ve adres bilgileriniz doğrultusunda aldığımız evrakları yine aynı şekilde yerlerine teslim ederiz. Tutuğumuz rapor karşılığı sizlere bilgi veririz. İstanbul trafik karmaşasını siz yaşamadan uzman ekibimiz tarafından en hızlı şekilde bu trafikte yol alırız. Evrakınızı zamanın da yerine ulaştırırız. Hizmetlerimiz arasında yer alan dergi dağıtma, evrak taşıma, davetiye ve promosyon dağıtımı yapılır. Küçük büyük paket taşımacılığı, kredi kartı ve hesap özeti, tebrik kartları dağıtımı, bayram yıl baş ve özel günler için hazırlanan davetiyeler, toplu sayıda düzenli ödenmesi gereken faturalar sizlerin doğrultusunda Mbmavrupakurye ekipleri sayesinde gönül rahatlığı içersinde yerlerine ulaştırılmaktadır. Dağıtım takip sistemi ile gönderilerinizi daha rahat takip edebilirsiniz. İsterseniz bizleri arayarak evraklarınızın son durumu hakkında ayrıntılı bir rapor alabilirsiniz.

   Çatalca Moto Kurye

  Çatalca Moto Kurye olarak tecrübeli ekiplerimizde bulunan takip sistemi ile onları rahatlıkla yönlendirebilir neler yapmaları konusunda uyarabilirsiniz. Sizleri memnun etmeyi hedef haline getirmiş olan köklü firmamız sizlerin değerli zamanın sizlere hediye etmek için çaba sarf etmektedir.

Çatalca gümrük müdürlüğünün taşınması ile Hızlı Kurye geliş gidişi ile yoğunluk yaşanan bir bölge olmuştur. Önceleri kırsal bir bölge olduğundan burada bulunan sayı itibarı ile az olan firmaların talebi üzerine ender olarak evrak gidiş gelişi olmaktaydı ama şu anda büyük bir yoğunluk yaşamaktadır. Mesafesi ile paralel olarak ücreti de yüksek olduğundan pek Acil Kurye istenmemekteydi. Şu andan gümrük müdürlüğünden buraya yönlenen hizmette artış olduğundan dolayı Motorlu Kurye firmaları ücretlendirmelerde düzenleme yapmak zorunluluğu yaşamışlardır. Firmamızda bunu göz önünde bulundurmuş ve siz müşterilerimizi de düşünerek fiyatlarda yapılandırma yapmıştır. Bu yüzden bizi aramadan gönderim yapmayı düşünmemenizi tavsiye ederiz.

Sizlere sunduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır;

Çatalca Acil Kurye
Çatalca Akşam Kurye
Çatalca Arabalı Kurye
Çatalca Ekonomik Kurye
Çatalca Expres Kurye
Çatalca Gece Kurye
Çatalca Hızlı Kurye
Çatalca İlaç Kurye
Çatalca Moto Kurye
Çatalca Motor Kurye
Çatalca Motorlu Kurye
Çatalca Nöbetçi Kurye
Çatalca Uçak Kurye