Eyüp Moto Kurye

eyup moto kurye

Eyüp Moto Kurye

  Eyüp Moto Kurye yılların verdiği tecrübe ile hareket ederek siz değerli müşterilerine en Hızlı Kurye hizmetini en kaliteli Moto Kurye elamanları ile sunmaya gayret eden bir Kurye firmasıdır. Özel eğitim ile işe başlattığı elamanları ile sizlere hizmetini en kalitelisini vermeyi kendine prensip edinmiş sizlerin güvenini tam olarak kazanmıştır.

   Sizlere sunduğumuz hizmetlerin arasında yer alan Motorlu KuryeArabalı Kurye ve yakın yerler için özel eğitimli Yaya Kurye gruplarımız bulunmaktadır. Eyüp Moto Kurye sizden gelen her evrakı kendi evrakı imiş gibi dikkatli bir şekilde sizlerden imza karşılığı alır ve sizlerin belirttiği adrese imza karşılığı hızlı bir şekilde götürüp verir. Sizler için evrak tesliminden sonra hazır edilmiş veri raporlarını sizlere bizzat kendi şirketinize gelerek teslim eder. İşisin gayet ciddi bir şekilde yürüten firmamız sizlerin en değerli vaktini boşuna harcanmasına izin vermeden sizlere hizmetlerini sunmaktadır. Siz değerli müşterilerin 7,24 saat istedikleri andan itibaren hizmetinde olan firmamızın hizmetleri arsına yeni eklediğimiz Acil Kurye hizmetimizde mevcuttur. Diğer hizmetlerimiz arasında yer alan evrak taşımacılığı, küçük, büyük koli taşımacılığı, gazete taşımacılığı. Davetiye dağıtımı, dergi dağıtımı, özel günler için hediye dağıtımları da mevcuttur. Daha sayamadığımız diğer hizmetlerimiz ile siz sayın müşterilerimizin memnuniyetini bekliyoruz.

Eyüp Kurye

   Eyüp Kurye olarak kalitemizin sizlerin sayesinde farkındayız. Sizlere hizmet etmek bizim ana ilkelerimizden biridir. Siz ne kadar çok mutlu olursanız bizlerde o kadar mutlu oluruz. Bizlerle çalışma ortaklığına imza atarsanız memnun ve mutlu olmama gibi bir ihtimal kalmaz. Firmamız ve çalışanlarımız sizlere vermiş olduğu hizmet ile yolda trafik çilesi ile zaman kaybetmemeniz tüm hüner ve kabiliyetlerini hizmetinize sunar. Sizlere verdiğimiz hizmet ile zaman kaybı yaşamazsınız. Size kalan bu zamanı dilediğiniz şekilde değerlendirerek işinizi geliştirirsiniz. 

  Sizlere hizmet ettiğimiz süre içerisinde kazanç durumunuzu anlayacaksınız. Bizler siz müşterilerimize vermiş olduğumuz her sözün sonuna kadar arkasında durmaktayız. Bunun sebebi ise biz çalışanlarımıza sonuna kadar güvenmekteyiz. Çalışma sürecinde bu konuda ne kadar haklı olduğumuzu sizlerde anlayacaksınız. Biz sözümüzü ve sizlerin güvenini taşımaktayız. 
semtler

                              SEMTLER

   Hizmet verdiğimiz Semtler aşağıda listelediğimiz gibidir. Firmamız İstanbul genelinde Kurye adına her türlü taşımacılık hizmetini üstlenmiş ve en kaliteli şekilde sunmanın gururu ve mutluluğu ile hızla büyümeye devam etmektedir. Bizler MBMAVRUPAKURYE olarak İstanbul mega kentin her noktasına ve tüm firma, kuruluş, ofis , dükkan, holding ve bireylerine aynı şekilde hızlı güvenli ve kaliteli motorlu kurye hizmeti sunmakta olan köklü ve öncü bir firma olmaktan dolayı sizlere en kaliteli ve güvenli hizmeti sunma zorunluluğu anlayışı ile günün her saatinde hizmetinizdeyiz.

İstanbul Kurye Bölgelerimiz

iletisim

Sizlere sunduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır;

Eyüp Acil Kurye
Eyüp Akşam Kurye
Eyüp Arabalı Kurye
Eyüp Ekonomik Kurye
Eyüp Expres Kurye
Eyüp Gece Kurye
Eyüp Hızlı Kurye
Eyüp İlaç Kurye
Eyüp Moto Kurye
Eyüp Motor Kurye
Eyüp Motorlu Kurye
Eyüp Nöbetçi Kurye
Eyüp Uçak Kurye