Gürpınar Kurye

Gürpınar Kurye

  Gürpınar Kurye sizlere hızlı güvenli Kurye hizmeti sunmak adına faaliyete geçirdiğimiz birimimizdir. Firmamız MBMAVRUPAKURYE köklü ve kendini ispatlamış İstanbul Kurye hizmetinde öncü bir kuruluştur. İlkemiz müşteri memnuniyeti olduğundan hizmet talebi olan her noktaya hizmet taşımaktayız. Gürpınar semtimiz hizmet talebi artmakta olduğundan sizler içinde hizmet sunmayı borç bildik. Bu sebepten sizler için bu birimimizi faaliyete geçirdik.

   Gürpınar Motorlu Kurye hizmetleri sizlere tüm gönderileriniz için 7/24 hizmet sunmaktadır. Firmamız 33 adet Motorlu Kurye 3 adet Arabalı Kurye günün her saatinde hizmetinizdedir. Bizler sizlerin arz ve talepleriniz doğrultusunda hizmet sunduğumuzdan memnuniyetiniz kaçınılmazdır. Biz sizler için zaman kavramını ortadan kaldırmak adına Gece Kurye hizmeti de sunmaktayız. Bu sebepten sizler gönderileriniz için saati düşünmek zorunda kalmayacak ve dilediğiniz saatte hizmet talep edebileceksiniz. 

  Sizlere sunacağımız her hizmet için öncelik olarak sizlerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmaktayız. Bizlerden temin edebileceğiniz çeşitli hizmetlerimiz mevcuttur. Sizlerden gelecek tüm görüş ve önerilere açığız. Siz beklentilerinizi bize bildirin biz hizmetimize uyarlayalım. İlkelerimizin başında müşteri memnuniyeti yer almaktadır.

Gürpınar Moto Kurye

  Hizmet şeklimize Motorlu Kurye olarak başlasak da sizlerin talepleri doğrultusunda yenilikler getirdik. İlaç Kurye, Uçak Kurye, Hızlı Kurye ve Toplu Dağıtım bunlardan bazıları olup daha detaylı bilgi için 05073184626 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz. Hizmet ağımız Gürpınar ile kısıtlı kalmamakta ve İstanbul geneline yayılmaktadır. Hizmet sunan tüm çalışanlarımız deneyimli ve uzmanlaşmışlardır. Her an müşterilerimize karşı saygılı anlayışlı ve yardımcı olacak şekilde prensip sahibidirler. 

   Firmamız sizlere her zaman sizin için en uygun hizmet şeklinde sizleri bilgilendirerek en uygun hizmeti tercih etmenizi önermektedir. Sizler ne kadar doğru hizmet şeklini tercih ederseniz memnuniyetiniz o kadar üst seviyeye taşınacaktır. Doğru hizmet şeklini seçebilmek için mutlaka müşteri temsilcimizden yardım talep ediniz.

Sizlere sunduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır;

Gürpınar Acil Kurye
Gürpınar Akşam Kurye
Gürpınar Arabalı Kurye
Gürpınar Ekonomik Kurye
Gürpınar Expres Kurye
Gürpınar Gece Kurye
Gürpınar Hızlı Kurye
Gürpınar İlaç Kurye
Gürpınar Moto Kurye
Gürpınar Motor Kurye
Gürpınar Motorlu Kurye
Gürpınar Nöbetçi Kurye
Gürpınar Uçak Kurye