İkitelli Kurye

ikitelli kurye

İkitelli Kurye

  İkitelli kurye İkitelli sanayi bölgesi ve çevresinde Kurye gönderimi yapan bir firmadır. İkitelli Kurye olarak bireysel ve kurumsal gönderilerinizi motorlu kurye hizmetimiz ile hızlı bir şekilde adresine teslim etmekteyiz. Motorlu kuryenin en büyük avantajı trafiğe takılmadan hızlı bir şekilde gönderilerinizin teslim edilmesidir.

İkitelli Moto Kurye

  İkitelli moto kurye elemanlarımız ile tüm dosya ve evraklarınızı hızlı bir şekilde adrese teslim ediyoruz. Pasaport, ehliyet, kimlik kartı, evrak gibi önemli belgeleri moto kurye zamanında ve güvenli bir şekilde teslim etmektedir. Bu tür belgeler özel bir şekilde paketlenir ve ambalajda kimin ismi yazıyorsa o kişiye imza karşılığında teslim edilir. Eğer alıcı adreste yoksa kesinlikle başka kimseye teslim edilmez. Kurye olarak hizmet veren personellerimiz gönderilerinizi teslim ederken son derece temkinli davranarak %100 güven sağlamaktadır.

Çeşitli Gönderimlerimiz Mevcut

Biz kapsamlı olarak İstanbul genelinde gelişmiş ağımız ile sizlere kaliteli hizmet sunan alanında deneyimli ve uzman bir hizmet firmasıyız. Sınırsız ve kesintisiz olarak hizmet vermekteyiz. İstanbul içerisinde her noktaya sunduğumuz hizmeti taşımaktayız.Sizler mesela Halkalı Kurye olarak gönderilerinizi her türlü adrese teslim ediyoruz. .

  Bazen acele bir şekilde bir şey göndermeniz gerekebilir. Önemli bir evrak, hediye ya da başka bir şey yollamanız gerektiğinde Hızlı Kurye hizmetimiz ile en kısa sürede gönderilerinizi belirtmiş olduğunuz adrese teslim ediyoruz. Küçük ebattaki gönderilerinizi trafik sıkıntısı yaşamamak adına motorlu araçlarımızla gönderirken büyük ebattaki ve birden fazla gönderilerinizi Arabalı Kurye hizmetimiz ile adrese teslim ediyoruz.

Hızlıca Gönderileriniz Adrese Teslim

  Bunun gibi her semte özel olarak aramalarınızda özel yönlendirmelerimiz mevcuttur. Bahçeşehir ve civarında iseniz Bahçeşehir kurye olarak gönderilerinizi en hızlı şekilde adrese teslim ediyoruz. Kurye gönderilerinizi en iyi şekilde paketleyerek hasar görmesini engelliyoruz. Bunların dışında firmamız ilaç gönderimi de yapmaktadır. İlaç gönderiniz varsa firmamızı arayarak ilaç kurye talep edebilirsiniz. Böylece kaç adet ilaç gönderirseniz gönderin ilaçların bozulmaması için en kısa sürede ilaç gönderilerinizi belirttiğiniz adrese teslim ediyoruz. Sadece gündüz saatlerinde değil, gece saatlerinde de Gece Kurye hizmetimiz ile gönderilerinizi en kısa sürede adrese teslim ediyoruz.