İkitelli Kurye

ikitelli kurye

İkitelli Kurye

  İkitelli Kurye hizmetini sizlere uzağı yakın ederek zaman kazandırmak ve tüm işlerinizi kolaylaştırmayı hedefleyerek hayata geçirdik. Dilediğiniz her an bize ulaşarak gönderi yapabilirsiniz. Sizler için hizmette sınır tanımıyoruz. Daha verimli olmak için zaman kavramını kaldırdık.

 

  Firmamız hizmet sunan bir kurum olduğundan hizmette zaman olmaz düşüncesi ile kesintisiz hizmet sunmaktadır. Hizmet sunmanın başlıca kuralı talepte bulunanı memnun etmektir. Bunun için ise talep edenin beklentisini bilmek ve çözüm getirmek gereklidir. Bizlerde sizlerin beklentilerinizi biliyor ve çözüm için hizmet sunuyoruz.

  Sizler için değerli olan zamanınızı en iyi şekilde değerlendiriyor ve tüm gönderilerinizi zamanında adresine ulaştırıyoruz. Bizimle yapacağınız her çalışmanızda hız, kalite ve güven ön planda tutulmaktadır. Gönderileriniz seçeneğinize göre en hızlı şekilde güvenle adresine teslim edilir. Gönderilerinizin teslimatı belirlediğiniz hizmete göre belli sürelerde alınır ve teslim edilir. Hizmet seçenekleri için Hizmetler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İkitelli Moto Kurye

  İkitelli Moto Kurye hizmeti adı ile örtüşerek motorlu olarak Kurye hizmeti sunan birimimizdir. Herkes tarafından bilinen ve ortak dert olan trafik İstanbul’da başlıca sorunudur. Bu sorundan kurtulmanın ve ulaşımın en pratik çözümü olan motosikletle ulaşımdır. Bu sistem ile taşımacılığı ise bizler Moto Kurye diye adlandırıyoruz. 

  İkitelli’de ve İstanbul genelinde hizmet sunan firmamız sizlere hızlı ve güvenli olarak sunum yapmaktadır. Sizlere en hızlı ve güvenli hizmet sunarak işlerinizde çeşitli çözümler sunmaktayız. Bize ulaşarak ihtiyacınızı belirleyebilir ve gerekli hizmeti temin edebilirsiniz.

  Müşteri temsilcilerimize gerekli bilgileri sunduğunuzda sizlere en uygun hizmet seçeneği hakkında bilgi sunacaktır. Bu seçenekler arasında yapacağınız tercih ile gönderiniz dilediğiniz zaman içerisinde dilediğiniz adrese ulaştırılacaktır. Hizmet sürelerimiz ve ücretleri hakkında aldığınız bilgilere göre yapacağınız tercihler ile işlemleriniz çözüme ulaşacaktır. Bizim tercihimiz sizin memnuniyetinizdir. 

iletisim