Kumkapı Kurye

Kumkapı Kurye

  Kumkapı Kurye uzun yıllardır İstanbul Kurye hizmeti sunan MBMAVRUPAKURYE firmamızın sizler için hayata geçirdiği yenilikçi bir projesidir. Sizlerin her ihtiyacınıza uygun Kurye hizmetini sunmayı ilke edindik. Yıllardır sunmuş olduğumuz hizmet kalitemiz müşterilerimiz tarafından tescillenmiştir. Biz adımızla bütünleşen kalitemizi mega kentimizin her noktasına taşımayı asli vazifemiz olarak kabul ettik.

   Kumkapı Kurye müşteri odaklı çalışmakta ve tüm yeniliklere ve görüşlere açık olarak hizmet sunmaktadır. Bünyemizde çalışmakta olan kemikleşmiş 23 tane uzman Motorlu Kurye elemanımız ve 4 tane Arabalı Kurye elemanımızla kesintisiz hizmet sunmaktayız. Hizmetlerimiz arasında yer alan Gece Kurye ile mesai saatleri sonrası içinde Moto Kurye talep edebilirsiniz. Açılış ve özel günlerinizde davetiyelerinizi Toplu Dağıtım birimimizin katkıları ile adreslerine ulaştırabilirsiniz. 

   Kumkapı Kurye sizlere sayılamayacak kadar çok hizmet çeşitliliği ile çözümler sunmaktadır. Biz sizin zamanınızın ne kadar değerli olduğunun bilincindeyiz. Bunun için sizlerin zamanını kazanca çevirmek adına hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktayız. Normal gönderileriniz hava koşullarına göre ve mesafeye göre kayıt bırakmanız ile başlayan zamandan itibaren dört veya beş saat içinde adresine ulaştırılmaktadır. Şayet tercihiniz Hızlı Kurye olursa süre yarı yarıya düşer. Verilen süreler en uç nokta olup daha erken teslim edilmiş olmaları daha kuvvetli bir ihtimaldir.

Kumkapı Moto Kurye

   Kumkapı Moto Kurye firmamız hizmet sunarken tüm müşterilerimizin işlerini benimser ve özel işi gibi çözümler. Tüm gönderilerinizi zamanında ve sağlıklı olarak adresine ulaştırmak için tüm çaba ve kabiliyetini sergiler. Bu hizmetin hızlı işlemesi için sizlere düşen ise teslimat adreslerini eksiksiz ve doğru olarak beyan etmeniz olacaktır. Bunun yanında teslim adresinde muhatap olunacak kişinin adı, soyadı ve telefon numarası mutlaka tarafımıza bildirilmelidir. Bu bilgiler verildiğinde karşılaşacağımız sorunlarda bire bir alıcı ile irtibat kurarak çözüme ulaştırırız. Biz sizler için en yakın çözüm ortağınız olarak hizmet vermekteyiz.

Sizlere sunduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır;

Kumkapı Acil Kurye
Kumkapı Akşam Kurye
Kumkapı Arabalı Kurye
Kumkapı Ekonomik Kurye
Kumkapı Expres Kurye
Kumkapı Gece Kurye
Kumkapı Hızlı Kurye
Kumkapı İlaç Kurye
Kumkapı Moto Kurye
Kumkapı Motor Kurye
Kumkapı Motorlu Kurye
Kumkapı Nöbetçi Kurye
Kumkapı Uçak Kurye