Yeniköy Moto Kurye

yenikoy kurye
Yeniköy Moto Kurye

   Yeniköy Moto Kurye sizlere Yeniköy ve İstanbul içerisinde kaliteli Kurye hizmeti sunmak için kurulmuş birimimizdir. İstanbul Kurye hizmeti sunan firmamız MBMAVRUPAKURYE sizlere Yeniköy’de hizmet sunmak için faaliyete geçirmiştir. Sizin  tüm ihtiyaçlarınız için hizmetinizdeyiz.

 Firmamız Moto Kurye sektöründe öncü firmalar içerisinde söz sahibi bir kuruluştur. Uzman ekibi ile İstanbul genelinde bir çok çeşitlilik ile hizmetinizdeyiz. Bizler siz değerli müşterilerimizin trafikte kaybedeceği zamanın önüne geçmek için Hızlı Kurye hizmeti sunmaktayız. Mega kentimizde trafik herkes tarafından bilinen bir sorundur. Bizler sizleri bu sıkıntıdan kurtarmak ve zamanınızı kazanca çevirmek adına hizmetinizdeyiz.

Yeniköy Motorlu Kurye hizmetlerinin sizler için kaçırılmaz çözüm ortağı olduğunu bilmenizi isteriz. Bizlerden hayatınızın her alanında hizmet alabilirsiniz. Ansızın gereken ilaç ihtiyaçlarınız da İlaç Kurye birimimiz ile ilacınız ayağınıza kadar getirilebilir. Farklı bir adreste unuttuğunuz anahtarınız, kimliğiniz, telefonunuz size ulaştırılır. Bitmesi gecikmiş işleriniz gecenin her hangi bir saatinde Gece Kurye ile yerine ulaştırılır. Gün içinde yetişmesi gereken gönderileriniz Acil Kurye hizmetimiz ile zamanında yerine yetiştirilir.

Yeniköy Kurye

 Sizlerin ihtiyaç ve beklentilerinize göre mutlaka bir çözümü olan Yeniköy Moto Kurye hizmetimiz 7/24 hizmetinizdedir. Firmamız kuruluşlara, firmalara, işletmelere, esnafa ve bireylere yani herkese hizmet sunmaktadır. Sunmuş olduğumuz hizmetin kalitesi bellidir ve asla değişmez. Bizim ilkemiz %100 müşteri memnuniyetidir. Sizinde sıklıkla gönderileriniz oluyor ise abonemiz olabilir ve daha ekonomik gönderim yapabilirsiz. Abonelerimiz bir çok indirimlerden ve farklı hizmet şekillerinden yararlanabilir. Aboneliklerimiz çeşitli şekillerde olup gönderi yoğunluğunuza göre belirlenir. 

  Abone çeşitlerimiz nakit abonelik, pullu abonelik, cari abonelik olarak kısımlara ayrılır. Hizmet kalitesi hepsinde eşittir, ödeme koşulları farklıdır. Abonemiz olmak ve tercih sebebinizi belirmek için bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Daha geniş bilgi almak için ve aboneliğinizi başlatmak için  05073184626 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

 semtler

                              SEMTLER

   Hizmet verdiğimiz Semtler aşağıda listelediğimiz gibidir. Firmamız İstanbul genelinde Kurye adına her türlü taşımacılık hizmetini üstlenmiş ve en kaliteli şekilde sunmanın gururu ve mutluluğu ile hızla büyümeye devam etmektedir. Bizler MBMAVRUPAKURYE olarak İstanbul mega kentin her noktasına ve tüm firma, kuruluş, ofis , dükkan, holding ve bireylerine aynı şekilde hızlı güvenli ve kaliteli motorlu kurye hizmeti sunmakta olan köklü ve öncü bir firma olmaktan dolayı sizlere en kaliteli ve güvenli hizmeti sunma zorunluluğu anlayışı ile günün her saatinde hizmetinizdeyiz.

İstanbul Kurye

iletisim

Sizlere sunduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır;

Yeniköy Acil Kurye
Yeniköy Akşam Kurye
Yeniköy Arabalı Kurye
Yeniköy Ekonomik Kurye
Yeniköy Expres Kurye
Yeniköy Gece Kurye
Yeniköy Hızlı Kurye
Yeniköy İlaç Kurye
Yeniköy Moto Kurye
Yeniköy Motor Kurye
Yeniköy Motorlu Kurye
Yeniköy Nöbetçi Kurye
Yeniköy Uçak Kurye