Beyazıt Kurye

beyazit kurye

Beyazıt Kurye

  Beyazıt Kurye sizlere her an kaliteli ve güvenli Kurye hizmeti sunmayı hedeflemiş alanında söz sahibi olan bir Moto Kurye şirketidir. Kurye hizmetinin ülkemizde var olması ile hizmete başlamış olup bu güne kadar müşteri odaklı çalışmayı tercih etmiştir. Firmamız sadece Beyazıt’ta değil İstanbul genelinde İstanbul Kurye olarak hizmet sunmaktayız. Hizmet sunduğumuz her alanda önceliğimiz her zaman için müşteri memnuniyeti olup bu ilkemiz Beyazıt Kurye içinde geçerlidir.

  Firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet sunar ve bu hususa fazlaca önem verir. Müşterilerimizin memnuniyeti için tüm beklentilerini imkanlar çerçevesinde karşılamaya çaba gösterir. Beklentileriniz doğrultusunda bize ileteceğiniz tüm talep ve önerilerinizi dikkatle inceler ve uyarlamaya çalışırız. Bu anlayışla hizmet sunarken önceliğimiz hızlı ve güvenli olarak teslimat yapmaktır. Hizmetimizin asli ilkelerinden olan sizi trafik sorunundan kurtararak zaman kazandırmak ve bu zamanı kazanca çevirmenize yardımcı olmaktır. Bu hedefimize ulaşmak için size Kurye başlığında toplanan tüm hizmetleri sunmaktayız.

Beyazıt Moto Kurye

  Beyazıt Moto Kurye günümüz koşullarında zorlu olan ulaşım için en hızlı çözüm seçeneği Moto Kurye hizmetini sunmaktadır. Bu hizmetimizi tercih ettiğinizde trafik sorununa kısmen çözüm üretilerek gönderileriniz zamanında adresine ulaştırılır. Hizmetlerimiz gün içinde belirli saatler aralığında alım ve teslimi yapılmak şartı ile sizlere çözüm seçeneği olarak sunulur. Teslimat süresini sizlerin tercih edeceğiniz hizmet seçeneğine göre belirlenerek gerçekleştiririz. Tercih için pek çok seçeneğiniz olup başlıca Hızlı Kurye veya VIP olarak belirleme imkanına sahipsinizdir. Bu hizmetlerin farkları alım ve teslimat süreleri ile ücretlendirme olarak belirlenmektedir. 

  Bunların yanında havaleli gönderileriniz için Arabalı Kurye isteyebilir veya mesai saatleri dışında Akşam Kurye hizmeti talep edebilirsiniz. Acil olarak İlaç ihtiyacınız olduğunda İlaç Kurye dağıtımlarınız için Toplu Dağıtım hizmeti isteyebilirsiniz. Unutmayınız ki Beyazıt Moto Kurye tüm Kurye ihtiyaçlarında en yakın çözüm olacaktır.

iletisim