Beyazıt Moto Kurye

Beyazit Moto KuryeBeyazıt Moto Kurye

  Beyazıt Moto Kurye şirketi olarak kendi bünyesinde özel olarak yetiştirdiğimiz Kurye elemanlarımız ile oluşturduğumuz birimlerimizden Yaya KuryeArabalı KuryeMoto Kurye ekipleri ile sizlere her türlü gönderinizde yardımcı olmak için kurulmuş köklü bir firmadır. Tecrübeli ve genç ekibi ile Beyazıt Moto Kurye siz değerli müşterilerin her türlü kargosunu sizlerin adresinden alır. Sizlerin belirttiği saat ve zaman içerisinde imza karşılığı gerekli yerlere ulaştırır. Yeni gelişimci ruhu ile hareket eden firmamızı sizlerin her türlü gönderinizi takip edebilirsiniz. İsterseniz şayet yeni kurduğumuz dağım takip sistemi ile takip edebilirsiniz. Gönderinizin son halini nerede olduğunu ister telefonunuz ile isterseniz e- posta yolu ile takip edebilirsiniz. Beyazıt Moto Kurye olarak bizim tek bir hedefimizi var oda sizlere daha hızlı ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır.

Beyazıt Kurye

  Beyazıt Kurye, olarak sizlere sunduğumuz hizmetlerimiz başlıca şöyledir. Paket taşımacılığı, fatura dağıtımı, küçük ve büyük paketler, dergi bülten dağıtımıdır. Toplu sayıda faturalar, promosyon ürünleri, bayram kartları, özel günleriniz için sevdiklerinize özel hediyelerin tebrik kartları, davetiye dağıtımı, iş yeri açılışı için dağıtılan kartlarınız ve daha sayamadığımız diğer gönderileriniz.

  Gece kurye sizler için 7/24 saat hizmet vermekte olup en acil gönderileriniz için hazır bir şekilde beklemektedir. Şayet isterseniz firmamızdan özel bir ücret karşılığı kargolarınızı göndermek için paketleme malzemeleri de isteyebilirsiniz. Kargonuzdan sonra sizler için özel tuttuğumuz gönderi raporunu tarafımızdan sizlerin adresine gelip teslim ederiz.

  Beyazıt semtimiz tarihi yapısı ile göz önünde olduğundan genelde yurt dışından gelen misafirlerimizin ziyaret noktasıdır. Bununla beraber bir çok iş yerleri ve dükkanları da mevcuttur. Bu durumdan ötürü genelde alış veriş yapılacak dükkanlar, lokantalar, kuyumcular gibi esnaflarla süslüdür. Biz bu semtimizde bulunan ve bize ihtiyaç duyan her kesime, her kişiye ve her kuruluşa hizmet vermekte olup bundan gurur duymaktayız. Genelde gönderiler maddi olarak değerli oluşu taşıyıcı olan firmanın güvenli olma şartını gerektirmektedir.  

semtler

                                   SEMTLER

   Hizmet verdiğimiz Semtler aşağıda listelediğimiz gibidir. Firmamız İstanbul genelinde Kurye adına her türlü taşımacılık hizmetini üstlenmiş ve en kaliteli şekilde sunmanın gururu ve mutluluğu ile hızla büyümeye devam etmektedir. Bizler MBMAVRUPAKURYE olarak İstanbul mega kentin her noktasına ve tüm firma, kuruluş, ofis , dükkan, holding ve bireylerine aynı şekilde hızlı güvenli ve kaliteli motorlu kurye hizmeti sunmakta olan köklü ve öncü bir firma olmaktan dolayı sizlere en kaliteli ve güvenli hizmeti sunma zorunluluğu anlayışı ile günün her saatinde hizmetinizdeyiz.

İstanbul Kurye

Kurye İletisim

Sizlere sunduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır;

Beyazıt Acil Kurye
Beyazıt Akşam Kurye
Beyazıt Arabalı Kurye
Beyazıt Ekonomik Kurye
Beyazıt Expres Kurye
Beyazıt Gece Kurye
Beyazıt Hızlı Kurye
Beyazıt İlaç Kurye
Beyazıt Moto Kurye
Beyazıt Motor Kurye
Beyazıt Motorlu Kurye
Beyazıt Nöbetçi Kurye
Beyazıt Uçak Kurye