İstoç Kurye    

     İstoç Kurye günümüzde bu sistem hızlı ve güvenli olup tercih edilen bir Kurye firmasıdır. Kuryeler  ve  şirketler olduğundan  fazladır. Firmanın  güvenilir ve  uzman ekip  sayesinde seçim yapmak kolay ve rahattır. Çalışma öncelikleri birici  sınıf ve kalitelidir. Düzen, disiplin, güvenilirlik, işe saygı ve  zamanında ulaştırma  ilkeleri sunar. Trafik,  yağmur, kar tipi vb.  şansızlıklar dinlemez  ve  görevini  yapar. Müşteri  temsilcileri ile  sizlere teslimat hakkında bilgi sahibi yapar. Toplu  dağıtımda dosya, broşür, fatura  vb. dağıtım  gönderileri adresten alma , paketleme, etiketleme, poşetleme, set oluşturma gibi dağıtım öncesi destek hizmetle hızlı  ve güvenilir imzalı, raporlu adrese teslim eder.    

     İstoç Motorlu Kurye size ve müşterilere en önemli olan  zamandır. Müşteri temsilcileri tarafından alınan  kayıtlar  sistem üzerinden operasyon birimlerine gönderilir. Gerekli adresler alım bölgesindeki kuryeye iletip ön hazırlık aşamasından  sonra teslimatları son evresine kadar takip eder ve size gereken bilgiyi verir. Hizmette sınır  tanımayan İstanbul Kurye, isme imzalı teslimatlar yaptığından dolayı sizi her zaman sorgular.   

İstoç Moto Kurye

        İstoç Moto Kurye tariflerle ilgili sormak istediğiniz tüm sorularınızı 0212 477 0 826 nolu çağrı merkezinden müşteri temsilcisine irtibata  geçerek sorabilirsiniz. Teslimat  süreleri normal, ekspres ve duble olarak size dilediği süre içinde ulaştıracaktır. İstoç Acil Kurye ile İstanbul’u  neresinde olduğunuz önemli  değildir. Bireylere bağımlılığı azaltması ve tüm İstanbul genelinde aynı anda ihtiyaç duyacağınız  farklı adreslere gönderilmesi gereken şeyleri  farklı zaman diliminde ulaştırır. 

Bizim için yer semt sıkıntısı olmadı olmaz. Moto Kurye arkadaşlarımızın tamamı işinin ehli branşında uzmandırlar. Sizin sipariş şeklinize göre yönlendirilirler. Gönderinizin durumuna göre Acil KuryeHızlı KuryeArabalı Kurye veya Gece Kurye olarak görevlendirilirler. Her biri Motorlu Kurye hizmeti olsa da içerik olarak farklıdırlar. Teslim süresi ve ücretlendirme gibi zaman kısalır fiyat katlar.

  İstoç ta yoğunluk olursa tekstilkent moto kurye birimimizden veya motor kurye giyimkent ekiplerimiz yakınlığından dolayı devreye girer yoğunluk atlatılır. Her an İstanbul genelinde hizmet halinde olan kuryelerimiz sıklıkla yer değiştirdiğinden aynı noktada hizmet verme ihtimalleri iş durumuna göre değişmektedir. Esas olan biz MBMAVRUPAKURYE olarak vermiş olduğumuz hizmetin kalitesidir. Çalışan her bireyimiz birer temsilcimizdir. Tüm personelimiz işine büyük bir sadakatle sarılır ve özenle görevini gerçekleştirir ki bundan ötürü verdiğimiz hizmet kalitesi ve güveni zirvededir.

Sizlere sunduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır;

İstoç Acil Kurye
İstoç Akşam Kurye
İstoç Arabalı Kurye
İstoç Ekonomik Kurye
İstoç Expres Kurye
İstoç Gece Kurye
İstoç Hızlı Kurye
İstoç İlaç Kurye
İstoç Moto Kurye
İstoç Motor Kurye
İstoç Motorlu Kurye
İstoç Nöbetçi Kurye
İstoç Uçak Kurye

Kategoriler: Uncategorized

HIZLI ARAMA