Suadiye Moto Kurye

suadiye moto kurye

Suadiye Moto Kurye

   Suadiye Moto Kurye  Kadıköy ve İstanbul bölgesinde aynı gün içinde teslimatlar için hizmet eden firmamız müşterilerine Kurye hizmeti vermektedir. Moto Kurye hizmetimizle değerli  eşya,  paket, evrak, vb. gönderileriniz güvenle  ulaşılır. Kurulduğu günden itibaren, kaliteli  Toplu Dağıtım felsefesi,  tecrübesi ve  personelleriyle  size  İstanbul   genelinde  hizmette  sunacaktır. Dağıtım  sonraları  ise  isterseniz  mail, mesaj  vs  bilgi  verilir  veya  online  işlemler bölümünde de  takip  edebilirsiniz.

  Suadiye Motorlu Kurye  sayesinde, hızlı  iletişim  sağlar. Normal Motorlu Kurye gönderileriniz  kısa  2 ila  4  arası,  uzak  bölgeler  için  ise 3  ila  5,5  saatleri  arasında  Acil Kurye ise yakın mesafelerde 45-90 dakikada uzak mesafelerde 2 saat civarında ulaştırılır. Firmalar haricinde tekil müşterilerinde taleplerini aynı özveri ile koli veya paketlenerek ulaştırılması sağlanır. Kar yağışı, yağmur gibi olumsuz hava şartlarında dağıtımın aksamaması için Expres Kurye hizmeti ile bu kötü şartlardan etkilenmemesi sağlanır. Bayram günleri haricinde her gün 7/24 hızlı ve güvenli iletimler sağlanır. Belirtilen numaralardan çağrı merkezini arayarak bize ulaşan müşterilerimize en yakın süre içinde dönülerek adresten teslim alınır. Online sitesinden de kolaylıkla erişebilir, bu sayfada ödeme konusunda da seçenekler sunar.

Suadiye Moto Kurye

   Suadiye Moto Kurye  her gün daha da çok artan taleplere karşı deneyimli kadrosu,başarılı hizmetleri, online ve telefonla kolay ulaşım aracılığı ile Suadiye, Kadıköy, Ümraniye ve İstanbul bölgesinde güvenli ve hızlı dağıtım yapmaktadır. Müşterilerin belirttikleri adreslere kısa zaman dilimi içinde teslimatlar yaparak problemsiz şekilde çözüme kavuşturulur. Ekonomik fiyatlar, abonelerine sunduğu ödeme kolaylıklarla da bütçeyi yormayan kaliteli dağıtım hizmeti verilmektedir. Hızlı Kurye hizmetinde öncü olan firmamız en yakın çözüm ortağınızdır. Bizi her ihtiyaç duyduğunuzda arayabilirsiniz. Sizlere Suadiye ve çevresinde her türlü kurye hizmeti sunmaktayız. Dilerseniz olmadık anda ihtiyacınız olan ilaç için yardımınıza yetişiriz. Dilerseniz yetiştirmek zorunda olduğunuz gönderileriniz için yanınızdayız. 

MBMAVRUPAKURYE olarak biz sadece Suadiye sınırı içinde hizmet vermiyoruz. Bizden İstanbul içinde her noktadan arayabilirsiniz. Her yere hızlı ve eşit kalitede hizmet sunmaktan gururluyuz. Biz adımızı sektörde müşterilerimizin memnuniyeti ile üst sıralara taşımız bir firmayız. Önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.
semtler

                              SEMTLER

   Hizmet verdiğimiz Semtler aşağıda listelediğimiz gibidir. Firmamız İstanbul genelinde Kurye adına her türlü taşımacılık hizmetini üstlenmiş ve en kaliteli şekilde sunmanın gururu ve mutluluğu ile hızla büyümeye devam etmektedir. Bizler MBMAVRUPAKURYE olarak İstanbul mega kentin her noktasına ve tüm firma, kuruluş, ofis , dükkan, holding ve bireylerine aynı şekilde hızlı güvenli ve kaliteli motorlu kurye hizmeti sunmakta olan köklü ve öncü bir firma olmaktan dolayı sizlere en kaliteli ve güvenli hizmeti sunma zorunluluğu anlayışı ile günün her saatinde hizmetinizdeyiz.

İstanbul Kurye Bölgelerimiz

iletisim

Sizlere sunduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır;

Suadiye Acil Kurye
Suadiye Akşam Kurye
Suadiye Arabalı Kurye
Suadiye Ekonomik Kurye
Suadiye Expres Kurye
Suadiye Gece Kurye
Suadiye Hızlı Kurye
Suadiye İlaç Kurye
Suadiye Motor Kurye
Suadiye Motorlu Kurye
Suadiye Nöbetçi Kurye
Suadiye Uçak Kurye